Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Scrambler Icon
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2023
| Kenteken | 44MSPN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.499 |
| Laatste registratie | 2026-04-22 |
| Eerste registratie NL | 2023-04-26 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 803 cc |
| Vermogen | 53,8 kW |
| Gewicht ledig | 181 kg |
| Gewicht rijklaar | 188 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061