GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati DesertX
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, cruise control, Garmin Navigatie Voorbereiding, handvatverwarming, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen
Meer informatie
Modeljaar: 2003
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 25MSNH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.480 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2023-03-31 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 937 cc |
| Vermogen | 80,8 kW |
| Gewicht ledig | 218 kg |
| Gewicht rijklaar | 225 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Torque | 92 Nm |
| Fuel tank capacity | 21 liter |