GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Panigale V2
Aanvullend
achteropkomend verkeer waarschuwing, Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, full-LED koplampen, launch control, LED achterlichten, LED dagrijverlichting
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 955 cc |
| Vermogen | 88 kW |
| Gewicht ledig | 179 kg |
| Torque | 93 Nm |
| Fuel tank capacity | 17 liter |