Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada 950
Meer informatie
Modeljaar: 2017
| Kenteken | 75MHGF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.932 |
| Laatste registratie | 2026-03-14 |
| Eerste registratie NL | 2017-01-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 937 cc |
| Vermogen | 83 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061