Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Buell Lightning X1
Meer informatie
Modeljaar: 2000
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MBTS10 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.507 |
| Laatste registratie | 2024-06-29 |
| Eerste registratie NL | 2000-04-19 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.199 cc |
| Vermogen | 66 kW |
| Gewicht ledig | 217 kg |
| Gewicht rijklaar | 224 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149