Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati 848 EVO
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 93MJPL |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.829 |
| Laatste registratie | 2025-05-31 |
| Eerste registratie NL | 2018-05-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 849 cc |
| Vermogen | 92 kW |
| Gewicht ledig | 182 kg |
| Gewicht rijklaar | 193 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149