Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1200 S
Meer informatie
Modeljaar: 2008
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVHV88 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Sport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 1.957 |
| Laatste registratie | 2026-04-23 |
| Eerste registratie NL | 2009-07-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.170 cc |
| Vermogen | 90 kW |
| Gewicht ledig | 200 kg |
| Gewicht rijklaar | 207 kg |
| Gewicht maximum | 410 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 203 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349