Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
BMW R 1250 RT
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 96MZLN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.311 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.254 cc |
| Vermogen | 100 kW |
| Gewicht ledig | 355 kg |
| Gewicht rijklaar | 362 kg |