GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW K 1600 GTL Exclusive
Aanvullend
Bagagerek, Tassen, Anti Blokkeer Systeem, Audio installatie, Bandenspanningscontrolesysteem, Bluetooth interface, Boordcomputer, Cruise control, Dagrijverlichting, Elektr. verwarmde buddy en handvaten, Hill hold functie, Hill Start Control, Keyless Ride, Middenstandaard, Radio software, Stijlvariant Exclusive, Topkoffer, Uitlaat verchroomd, Voertuig informatie Nederlands, Volle kuip, Zijkoffers
Meer informatie
Laadvermogen: 227 kg
GVW: 560 kg
2 zitplaatsen
Eerste eigenaar
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
| Kenteken | 72MDZB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 4.586 |
| Laatste registratie | 2026-03-10 |
| Eerste registratie NL | 2014-04-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.649 cc |
| Vermogen | 118 kW |
| Gewicht ledig | 333 kg |
| Gewicht rijklaar | 360 kg |
| Gewicht maximum | 560 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 175 Nm |
| Fuel tank capacity | 27 liter |
| Payload capacity | 200 kg |