GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
BMW F 850 GS
Aanvullend
12Volt aansluiting, ABS Pro, Bandenspanningcontrole (RDC), Comfortpakket, Connectiviteit TFT scherm, Cruise control, Diefstalalarmsysteem, Dynamicpakket, Dynamic Traction Control (DTC), Electronic Suspension Adjustment (ESA), Emergency Call, Getint Windscherm, Handprotectoren, Keyless Ride, Kofferdrager links/rechts, LED-koplamp (inclusief dagrijlicht), LED Achterlicht, Middenbok, Navigatievoorbereiding BMW, Quickshifter (schakelassistent), Rijmodi Pro, Touringpakket, Verwarmbare handvatten, Witte LED knipperlichten
Meer informatie
Laadvermogen: 223 kg
GVW: 445 kg
Topsnelheid: 200 km/u
2 zitplaatsen
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 3
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 11MNVX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Overig |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.761 |
| Laatste registratie | 2023-04-25 |
| Eerste registratie NL | 2021-04-10 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 853 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 222 kg |
| Gewicht rijklaar | 229 kg |
| Gewicht maximum | 445 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Torque | 92 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |
| Payload capacity | 216 kg |