Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
BMW F 650 GS
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 89MFFX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 897 |
| Laatste registratie | 2026-02-21 |
| Eerste registratie NL | 2019-10-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 652 cc |
| Vermogen | 37 kW |
| Gewicht ledig | 189 kg |
| Gewicht rijklaar | 193 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |