Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Benelli 752S
2020, 24.000 km, € 5.490, Benelli redMeer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 22MLPX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 883 |
| Laatste registratie | 2026-05-04 |
| Eerste registratie NL | 2020-03-21 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 754 cc |
| Vermogen | 56 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 91 dB |