Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Benelli Leoncino 800 Trail
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2023
Emissieklasse: Euro 5
| Kenteken | 55MSSB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.118 |
| Laatste registratie | 2023-04-29 |
| Eerste registratie NL | 2023-04-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 754 cc |
| Vermogen | 56 kW |
| Gewicht ledig | 227 kg |
| Gewicht rijklaar | 234 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |