Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Aprilia Tuono V4 1100 Factory
Meer informatie
Modeljaar: 2024
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 23MVFV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.817 |
| Laatste registratie | 2025-11-08 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.077 cc |
| Vermogen | 129 kW |
| Gewicht ledig | 202 kg |
| Gewicht rijklaar | 209 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061