Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XVZ1300 Royal Star
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MPVB74 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.017 |
| Laatste registratie | 2026-03-20 |
| Eerste registratie NL | 2007-05-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.294 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 330 kg |
| Gewicht rijklaar | 337 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |