Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XVS950A Dark Star
Aanvullend
Brandstof injectie, Hak/teen schakelen, Sissybar, Tassenset, Treeplanken, Vance & Hines uitlaat
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 07MLBJ |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.119 |
| Laatste registratie | 2025-09-06 |
| Eerste registratie NL | 2020-11-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 942 cc |
| Vermogen | 40 kW |
| Gewicht ledig | 271 kg |
| Gewicht rijklaar | 278 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107