Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha XJ900 F
Meer informatie
Modeljaar: 1989
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MJ53GH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Laatste registratie | 2025-05-10 |
| Eerste registratie NL | 1989-02-23 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 891 cc |
| Vermogen | 72 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 249 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149