Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Yamaha X-Max 250
Aanvullend
Topkoffer
Meer informatie
Schadevrij
3 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 95MGSL |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 450 |
| Laatste registratie | 2026-03-26 |
| Eerste registratie NL | 2016-05-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 250 cc |
| Vermogen | 15 kW |
| Gewicht ledig | 165 kg |
| Gewicht rijklaar | 176 kg |
| Geluid stationair | 84 dB |