Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Yamaha Tracer 9
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 19MRDG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.532 |
| Laatste registratie | 2025-08-28 |
| Eerste registratie NL | 2022-03-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 87,5 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061