Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Triumph Tiger 800XCX
Meer informatie
Modeljaar: 2017
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 14MJXR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.767 |
| Laatste registratie | 2025-08-02 |
| Eerste registratie NL | 2018-08-25 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 800 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 219 kg |
| Gewicht rijklaar | 226 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061