Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Street Triple 765 RS
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 51MPVR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.726 |
| Laatste registratie | 2024-11-09 |
| Eerste registratie NL | 2022-01-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 765 cc |
| Vermogen | 90,5 kW |
| Gewicht ledig | 175 kg |
| Gewicht rijklaar | 187 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |