Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple R
Meer informatie
Modeljaar: 2016
TLM'S G12 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
| Kenteken | 13MLTN |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.800 |
| Laatste registratie | 2023-12-02 |
| Eerste registratie NL | 2020-07-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 99 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111