Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Triumph Speed Triple 1050
Meer informatie
Modeljaar: 2005
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 68MFTP |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.541 |
| Laatste registratie | 2026-05-19 |
| Eerste registratie NL | 2015-06-05 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinder inhoud | 1.050 cc |
| Vermogen | 96 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 217 kg |
| Gewicht maximum | 402 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Payload capacity | 185 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149