Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Daytona 600
Meer informatie
Modeljaar: 2004
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 24MSSG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 2.901 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 600 cc |
| Vermogen | 81 kW |
| Gewicht ledig | 186 kg |
| Gewicht rijklaar | 193 kg |