Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Triumph Bonneville Speedmaster
Meer informatie
Modeljaar: 2018
TLM'S G12 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 55MVVX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.126 |
| Laatste registratie | 2026-05-02 |
| Eerste registratie NL | 2024-11-09 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.200 cc |
| Vermogen | 56,6 kW |
| Gewicht ledig | 260 kg |
| Gewicht rijklaar | 267 kg |
| Gewicht maximum | 477 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Payload capacity | 210 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111