Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
25e Wil Hartog Rit
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Suzuki VL 1500 Intruder LC
Aanvullend
Afneembare windscherm, RDW-leges, Zijtassen
Meer informatie
Modeljaar: 1999
Bekleding: Stof
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Kenteken | MZ13PD |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.542 |
| Laatste registratie | 2025-05-17 |
| Eerste registratie NL | 1999-05-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.462 cc |
| Vermogen | 50 kW |
| Gewicht ledig | 314 kg |
| Gewicht rijklaar | 321 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Torque | 114 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |
Staalsteden 6 J
7547 TA Enschede
Telefoon 1:
06-46905309