Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki V-Strom 800
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
| Kenteken | 53MZXK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.435 |
| Laatste registratie | 2025-10-27 |
| Eerste registratie NL | 2025-10-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 776 cc |
| Vermogen | 62 kW |
| Gewicht ledig | 216 kg |
| Gewicht rijklaar | 223 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349