Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX-R 1100
Suzuki GSX-R 1100 bouwjaar 1991. Een icoon voor de echte liefhebber! Dit is jouw kans om een zeldzaam en legendarische Gixxer, die zijn tijd ver vooruit was en vandaag de dag een gewild collectorsitem, aan te schaffen.
| Kenteken | MK-51-ZJ |
| Rijbewijs | A |
| Laatste registratie | 2023-06-07 |
| Eerste registratie NL | 1991-03-08 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.127 cc |
| Vermogen | 102 kW |
| Gewicht ledig | 235 kg |
| Gewicht rijklaar | 242 kg |
| Geluid stationair | 96 dB |