Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki SFV650 Gladius
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVVG61 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 869 |
| Laatste registratie | 2026-04-18 |
| Eerste registratie NL | 2009-08-22 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 645 cc |
| Vermogen | 53 kW |
| Gewicht ledig | 190 kg |
| Gewicht rijklaar | 202 kg |
| Gewicht maximum | 420 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 218 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149