Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Suzuki GSX 1300 B-King
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MXHB02 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.902 |
| Laatste registratie | 2026-04-24 |
| Eerste registratie NL | 2010-03-04 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.340 cc |
| Vermogen | 135 kW |
| Gewicht ledig | 242 kg |
| Gewicht rijklaar | 255 kg |
| Gewicht maximum | 460 kg |
| Geluid stationair | 90 dB |
| Payload capacity | 205 kg |