GRATIS adverteren
Check motorfiets
Aangeboden motoren
Suzuki DL650
Aanvullend
ABS, Div.Financiering Mogelijkheden, Ex. Afleverbeurt Eur 200,-, Handkappen, Inruil Mogelijk, Midden Bok, Nieuwe Banden !!!, Onderhoudsboekje Aanwezig, Origineel N.L. Motor, Topkoffer, Traction Control, Undertray, Van Eerste Eigenaar, Verstelbaar Windscherm, Zeer Mooie Nette Motor
Meer informatie
Modeljaar: 2021
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 62MNZV |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.076 |
| Laatste registratie | 2026-03-30 |
| Eerste registratie NL | 2021-04-30 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 645 cc |
| Vermogen | 52 kW |
| Gewicht ledig | 206 kg |
| Gewicht rijklaar | 213 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |