Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki Burgman 400AN
Meer informatie
Modeljaar: 2009
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MVPR67 |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Motorscooter |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 6 maanden |
| BPM | € 911 |
| Laatste registratie | 2025-06-28 |
| Eerste registratie NL | 2009-09-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 1 |
| Cilinder inhoud | 400 cc |
| Vermogen | 25 kW |
| Gewicht ledig | 214 kg |
| Gewicht rijklaar | 225 kg |
| Gewicht maximum | 415 kg |
| Geluid stationair | 88 dB |
| Payload capacity | 190 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061