Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Multistrada V2 S
Meer informatie
Modeljaar: 2022
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 77MTSB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 2.604 |
| Laatste registratie | 2026-03-28 |
| Eerste registratie NL | 2024-02-14 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 937 cc |
| Vermogen | 83 kW |
| Gewicht ledig | 229 kg |
| Gewicht rijklaar | 236 kg |
| Gewicht maximum | 465 kg |
| Geluid stationair | 95 dB |
| Payload capacity | 229 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061