Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
BMW Motorrad Road Show
03 Apr - 04 Apr 2026
Motormarkt Balkbrug
04 Apr 2026
BSA Paasshow
06 Apr - 07 Apr 2026
PaasParty
06 Apr 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki Z750
Meer informatie
Modeljaar: 2011
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZNL97 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 1.221 |
| Laatste registratie | 2025-06-27 |
| Eerste registratie NL | 2011-04-02 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 748 cc |
| Vermogen | 78 kW |
| Gewicht ledig | 213 kg |
| Gewicht rijklaar | 227 kg |
| Gewicht maximum | 407 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149