Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki VN1500 Classic Tourer
Meer informatie
Modeljaar: 1998
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MZ53DG |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.052 |
| Laatste registratie | 2026-03-06 |
| Eerste registratie NL | 1998-07-17 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.470 cc |
| Vermogen | 47 kW |
| Gewicht ledig | 349 kg |
| Gewicht rijklaar | 356 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149