Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Aangeboden motoren
Kawasaki ER-6N
Meer informatie
Modeljaar: 2008
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 69MTHH |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 817 |
| Laatste registratie | 2025-05-24 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 649 cc |
| Vermogen | 53 kW |
| Gewicht ledig | 195 kg |
| Gewicht rijklaar | 202 kg |
| Gewicht maximum | 382 kg |
| Geluid stationair | 94 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349