Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Haringrit Geuzenfeesten
14 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1800 Gold Wing
2013, 62.898 km, € 15.890, ZwartroodAanvullend
ABS, Bagagerek, Dual Brake System, Hak/teen schakelen, Highwaysteps, Intercom systeem, Radio, Sissybar, Speciaal Zadel, Treeplanken, Valbeugels
Meer informatie
Modeljaar: 2013
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 70MSSF |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.613 |
| Laatste registratie | 2024-10-11 |
| Eerste registratie NL | 2024-07-12 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.832 cc |
| Vermogen | 87 kW |
| Gewicht ledig | 406 kg |
| Gewicht rijklaar | 413 kg |
| Gewicht maximum | 603 kg |
| Geluid stationair | 86 dB |
| Payload capacity | 190 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107