Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
Toertocht Friese Motorfiets
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Honda GL1800 Gold Wing
Meer informatie
Modeljaar: 2002
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MGGT88 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 3.789 |
| Laatste registratie | 2026-03-24 |
| Eerste registratie NL | 2002-03-28 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinder inhoud | 1.832 cc |
| Vermogen | 87 kW |
| Gewicht ledig | 392 kg |
| Gewicht rijklaar | 399 kg |
| Gewicht maximum | 602 kg |
| Geluid stationair | 85 dB |
| Payload capacity | 203 kg |
Parallelweg 50
5121 LD Rijen
Telefoon 1:
31161240107