Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CRF1000L Africa Twin
Meer informatie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 56MVRK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 3 maanden |
| BPM | € 1.972 |
| Laatste registratie | 2026-04-24 |
| Eerste registratie NL | 2024-08-24 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 70 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 232 kg |
| Gewicht maximum | 427 kg |
| Geluid stationair | 93 dB |
| Payload capacity | 195 kg |