Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CL500
Aanvullend
Fabrieksgarantie
Meer informatie
Modeljaar: 2025
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 74MXHH |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Cruiser |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 903 |
| Laatste registratie | 2026-03-27 |
| Eerste registratie NL | 2025-03-13 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 471 cc |
| Vermogen | 34,3 kW |
| Gewicht ledig | 185 kg |
| Gewicht rijklaar | 192 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
Zernikelaan 6a
9351 VA Leek
Telefoon 1:
0594-511349