Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
MKV Motoren Bikeday
26 Apr 2026
Rijnroute
26 Apr 2026
Openingsrit Wie Rijdt? Groning...
26 Apr 2026
Koningsrit (150KM)
27 Apr 2026
Aangeboden motoren
Honda CBR1000RR Fireblade SP
Meer informatie
Modeljaar: 2014
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 83MXKZ |
| Rijbewijs | A2 |
| Segment | Supersport |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.305 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 35 kW |
| Gewicht ledig | 197 kg |
| Gewicht rijklaar | 211 kg |
| Gewicht maximum | 391 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
| Payload capacity | 180 kg |
Buitenvaart 1214
7905 SG Hoogeveen
Telefoon 1:
0528234149