Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
Toertocht Friese Motorfiets
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Hellendoorn Classics
16 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CB600F Hornet
Meer informatie
Schadevrij
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MY11ZB |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 909 |
| Laatste registratie | 2026-04-13 |
| Eerste registratie NL | 1998-05-29 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 600 cc |
| Vermogen | 69 kW |
| Gewicht ledig | 176 kg |
| Gewicht rijklaar | 183 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
Zuiderdiep 78
5923 TH Drouwenermond
Telefoon 1:
06 22928565