Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Gebben BBQ tourtocht
07 Jun 2026
25e Wil Hartog Rit
07 Jun 2026
Aangeboden motoren
Honda CB1000R
Meer informatie
Modeljaar: 2019
TLM'S G1 Garantie
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 97MSRR |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 1 maand |
| BPM | € 1.960 |
| Laatste registratie | 2026-05-22 |
| Eerste registratie NL | 2024-05-11 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 998 cc |
| Vermogen | 107 kW |
| Gewicht ledig | 205 kg |
| Gewicht rijklaar | 212 kg |
| Gewicht maximum | 401 kg |
| Geluid stationair | 97 dB |
| Payload capacity | 189 kg |
Lagelandseweg 66
6545 CG Nijmegen
Telefoon 1:
024-3711111