Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Riders Festival
30 May - 31 May 2026
2e avondrit (100KM)
30 May 2026
Gebben jubileum: 90 jaar!
30 May 2026
Adventure Bike/MC Freewheels t...
31 May 2026
Aangeboden motoren
Suzuki V-Strom 1000DL
Meer informatie
Modeljaar: 2020
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | 62MTDK |
| Rijbewijs | A |
| Segment | All-road |
| BTW marge | Margeregeling |
| Garantie | 12 maanden |
| BPM | € 1.725 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2023-07-15 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.037 cc |
| Vermogen | 74 kW |
| Gewicht ledig | 225 kg |
| Gewicht rijklaar | 232 kg |
| Gewicht maximum | 440 kg |
| Geluid stationair | 89 dB |
| Payload capacity | 208 kg |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061