Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Pelgrimsrit 2026
25 May 2026
MOVA rit
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Honda CB1000 Hornet
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2026
Fabrieksgarantie (72 maanden)
| Kenteken | 79MZZX |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Naked bike |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.401 |
| Laatste registratie | 2026-04-01 |
| Eerste registratie NL | 2026-04-01 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinder inhoud | 1.000 cc |
| Vermogen | 111,6 kW |
| Gewicht ledig | 204 kg |
| Gewicht rijklaar | 211 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |
Industrieweg 11
9402 NP Assen
Telefoon 1:
0592406061