GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sportster XL1200 Low
Te koop aangeboden: een prachtige Harley Davidson Sportster XL 1200T Superlow uit 2020. Deze motor heeft slechts 10.000 km gereden en heeft bij 8.000 km nog een volledige onderhoudsbeurt gehad bij Harley Rotterdam. De motor verkeert in uitstekende staat en is klaar voor vele kilometers rijplezier. Een ideale motor voor de liefhebber van klassieke Harley-stijl met moderne betrouwbaarheid.
| Kenteken | 25-ML-LD |
| Rijbewijs | A |
| BPM | € 1.796 |
| Laatste registratie | 2025-05-09 |
| Eerste registratie NL | 2020-07-03 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.202 cc |
| Vermogen | 50 kW |
| Gewicht ledig | 267 kg |
| Gewicht rijklaar | 274 kg |
| Geluid stationair | 98 dB |