GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Sport Glide FLSB
Aanvullend
alarmsysteem, Anti Blokkeer Systeem, Jekyll and hide, Keyless start, Koffers in kleur, Led koplamp, RDW-leges
Meer informatie
Modeljaar: 2021
Bekleding: Stof
CO?-uitstoot (WLTP): 128 g/km
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Motor: 4-takt
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.745 cc |
| Vermogen | 61 kW |
| Gewicht ledig | 304 kg |
| Torque | 139 Nm |
| Fuel tank capacity | 19 liter |