Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Kom naar de Pier
21 May 2026
Pinksterraces Oss
24 May - 25 May 2026
Elfstedentocht Friesland
25 May 2026
Ducati Clubrace
29 May - 31 May 2026
Aangeboden motoren
Harley-Davidson Dyna Super Glide FXD
Meer informatie
Laadvermogen: 202 kg
GVW: 492 kg
Schadevrij
2 sleutels
BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
| Kenteken | MGBN15 |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Chopper |
| BTW marge | Margeregeling |
| BPM | € 2.186 |
| Laatste registratie | 2025-10-17 |
| Eerste registratie NL | 2025-08-27 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 1.449 cc |
| Vermogen | 48,8 kW |
| Gewicht ledig | 283 kg |
| Gewicht rijklaar | 290 kg |