GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Aangeboden motoren
Ducati Scrambler Nightshift
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen, spaakwielen
Meer informatie
Nieuwe motorfiets
Modeljaar: 2003
Bekleding: Stof
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Koppel: 65 Nm
Wielbasis: 145 cm
Tankinhoud: 15 liter
| Segment | All-road |
| BTW marge | Btw voertuig |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 803 cc |
| Vermogen | 54 kW |
| Gewicht ledig | 182 kg |
| Torque | 65 Nm |
| Fuel tank capacity | 15 liter |