Zoek motoren
GRATIS adverteren
Check motorfiets
Bekijk gratis de specificaties van een motor via het kenteken.
Evenementen
Open Voorjaarsrit
01 Feb - 30 Apr 2026
Rokemp Motoren Open dag
02 May 2026
1e avondrit (80KM)
09 May 2026
15 Dorpentocht
10 May 2026
Biker Fest International
14 May - 17 May 2026
Aangeboden motoren
Ducati Monster
Aanvullend
Anti Blokkeer Systeem, Anti doorSlip Regeling, kleur rood, LED achterlichten, LED dagrijverlichting, LED koplampen
Meer informatie
Modeljaar: 1993
Bekleding: Stof
2 zitplaatsen
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Motor: 4-takt
| Kenteken | 41MZRT |
| Rijbewijs | A |
| Segment | Tour |
| BTW marge | Btw voertuig |
| BPM | € 1.856 |
| Laatste registratie | 2026-02-18 |
| Eerste registratie NL | 2026-02-18 |
| Technische details | |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinder inhoud | 890 cc |
| Vermogen | 81,6 kW |
| Gewicht ledig | 178 kg |
| Gewicht rijklaar | 185 kg |
| Geluid stationair | 92 dB |
| Torque | 93 Nm |
| Fuel tank capacity | 14 liter |